Hoşgeldiniz 22 Ocak 2019 Salı

“GELECEĞİN KARAKARTALLARI”

16 Mart 2018 | Spor

“GELECEĞİN KARAKARTALLARI” BEŞİKTAŞ-GENÇLERBİRLİĞİ MAÇINDA SAHAYA ÇIKTI


 Vodafone ve Beşiktaş ortaklığında hayata geçirilen,dünyanın ilk dijital scoutingprojesi “Geleceğin KaraKartalı” kapsamındadikkat çeken 4 çocuk, Vodafone Park’ta oynanan Beşiktaş-Gençlerbirliği maçında devre arasında sahaya çıkarak hünerlerini sergiledi.

Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone ve Beşiktaş’ınTürk futbolunun geleceğine katkısağlamak üzere başlattığı“Geleceğin KaraKartalı” projesi tüm hızıyla devam ediyor. Dünyanın ilk dijital scouting (futbolda yetenek avcılığı) projesi “Geleceğin KaraKartalı”kapsamında, videolardaki performanslarıyla dikkat çeken 4 çocuk Vodafone Park’ta oynanan Beşiktaş-Gençlerbirliğimaçında devre arasında sahaya çıkarak hünerlerini sergiledi. “Geleceğin KaraKartalı” olmaya aday İsmail Yavuz Tepe, Neçirvan Fırat Ertekin, Emirhan Balarısıve Ahmet Ege Karagöz, taraftardan tam not aldı.

İlk gol anonsunu KaraKartal Hareketi üyesi yaptı

Beşiktaş-Gençlerbirliği maçı bir sürprize de sahne oldu. Türkiye’de ilk kez“gol” anonsunu taraftar yaptı. Vodafone ve Beşiktaş işbirliğiyle Instagram’da #BeşiktaşımızınGolüetiketiyle başlatılan yarışmayı kazanan Vodafone KaraKartal Hareketi üyesi Ebru Ercan, takımının gol anonsunu yaparak bir ilke imza atmış oldu.