Hoşgeldiniz 21 Şubat 2019 Perşembe

CHP’ İl Ve İlçe Yönetiminden Ziyaret

13 Şubat 2018 | Haberler
Cumhuriyet Halk Partisi İl ve Adapazarı İlçe yönetimleri yönetimi İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Hüsnü Gürpınar ve yönetimini ziyaret eti.


 Yönetimleriyle birlikte kurum yetkililerini ziyaret eden Başkanlar Erdoğan Isır ve Fatma Kurtuluş ilk olarak İnşaat Mühendisleri Odası oldu. Oda Başkanı Hüsnü Gürpınar ve yönetimine gerçekleştirilen ziyarette, 

"Sizlerin başarısı şehirlerin başarısı ve dolayısıyla ülkelerin başarısı olarak değerlendiriliyor" dedi.

"Yönetimimizle birlikte çalışmalarımızın yanı sıra sivil toplum kuruluşlarımızı da ziyaret ederek, kentimize hizmet noktasında neler yapılabileceğimizi konuşuyor, birlikte daha iyi neler yapabileceğimiz konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz. İnşaat Mühendisleri Odası Sakarya Şubesi’nin faaliyetlerini yakından takip ediyoruz. Başarılı çalışmalarınız için sizleri kutluyor ve çalışmalarınızda her zaman destek olacağımızı bilmenizi isteriz" dedi.

Muhtarlar Odasını Ziyaret. Cumhuriyet Halk Partisi İl ve Adapazarı İlçe yönetimlerinin ikinci durağı Sakarya Muhtarlar federasyonu Başkanı Erdal Erdem’i ziyaret oldu. 

Ziyarette Cumhuriyet Halk Partisi İl Erdoğan Isır ve yönetimi, Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş ve yönetimi katıldı.

Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem’i olarak bu güne kadar iktidar muhalefet ayırt etmeksizin muhtarların sorunlarını her platforma taşıdıklarını ifade eden Erdal Erdem, yapılan çalışmada eksik görülen hususları da inceleme neticesinde katkı sağlamak adına kendilerini bilgilendireceklerini ifade etti ziyaretlerinden dolayı CHP heyetine teşekkür etti.