Hoşgeldiniz 21 Ocak 2019 Pazartesi

Ayşe Tolga Ünlü İsimlere Apiterapi’yi Anlattı

9 Şubat 2018 | Ekonomi
Oyunculuk ve aromaterapi konusundaki başarılı çalışmalarına arı ürünleriyle tedavi anlamına gelen apiterapiyi de ekleyen Ayşe Tolga, Balparmak’ın Apitera Serisi’nin tanıtımı için kameraların karşısındaydı.


 8 Şubat’ta Nişantaşı’nın popüler mekânlarındanRoomandRumours'taBalparmak ve Ayşe Tolga ev sahipliğinde yapılan buluşmayaAkasya Asıltürkmen, Başak Sayan, Sinem Güven, Duygu Boztepe, DorisHofer ve Duygu Akdeniz gibi ünlü isimler katıldı.

Türkiye’nin lider bal markası Balparmak’ın yenilikçi ürünü Apitera Serisi’nin reklam yüzü olan oyuncu Ayşe Tolga, serinin Nişantaşı RoomandRumours’ta yapılan lansmanınaBalparmak ile birlikte ev sahipliği yaptı. İçeriğinde doğal şifalı bitkiler, bal ve arıların mucizevi salgısı propolis bulunan Apitera Serisi’nin tanıtıldığı etkinliğe Akasya Asıltürkmen, Başak Sayan, Sinem Güven, Duygu Boztepe, DorisHofer ve Duygu Akdeniz gibi isimler katıldı. Arı sevgisinin çok küçükken evlerinin arka bahçesinde oynarken başladığını söyleyen Tolga, sağlıklı yaşam tüyolarını da katılımcılarca paylaştı. Ayşe Tolga’nın rol aldığı Apitera Serisi’ninreklam filmleri de toplantıda izlendi.

Yeni Trend Apiterapi!. Arı ürünleriyle tedavi anlamına gelen ve binlerce yıldır uygulanan Apiterapi’nin yükselen bir sağlık trendi olduğuna dikkat çeken Tolga, “Hepinizin bildiği gibi hız kavramı artık hayatımızın her alanında karşılaştığımız bir sorun. Günlük yaşam tempomuzda gerek bağışıklık sistemimizi güçlendirmek, yorgunlukla, stresle başa çıkabilmek gerekse hatırlamamız gereken onca şey için hafızamızı zinde tutmak ve desteklemek için bazı takviyelere ihtiyacımız oluyor. İşte, Apitera Serisi bu ihtiyaçlarımıza cevap olacak.” dedi.

Balparmak Hakkında:

Kurulduğu 1980 yılından bu yana bal sektörünün gelişimine öncülük eden ve uzun yıllardır sektörün lideri  olan şirket, 350’nin üzerinde çalışanı ve bugün bünyesinde bulundurduğu Balparmak, Binbirçiçek, Balkovan ve Apitera markalarıyla sağlığı, doğallığı, lezzeti her gün sofralara taşıyor. Tüketicisine sunduğu kalite standardı ile farklılaşan Balparmak, bu anlamda sektörün öncülüğünü üstleniyor. Gıda güvenliği konusunda uluslararası standartlara göre çalışan Balparmak, gıda güvenliği sistemi ISO 22000:2005 ile global gıda standardı BRC (British Retail Consortium) gibi sertifikalara da sahip. Türkiye’nin gıda alanında 8’inci, bal ve diğer arı ürünleri alanındaki ilk ve tek Ar-Ge Merkezi’ne sahip olan Balparmak; Bal ve Diğer Arı Ürünleri Araştırma ve Kalite Kontrol Laboratuarı sayesinde, tüketicilerine sunduğu ürünleri 92’den fazla parametre doğrultusunda analiz ediyor.