Hoşgeldiniz 21 Ocak 2019 Pazartesi

Outlet Center İzmit’te Sevgililer Günü

5 Şubat 2018 | Etkinlikler
Sevgilinizin bayılacağı markalar, bu Sevgililer Günü’nde de gerçek outlet fiyatlarıyla Outlet Center İzmit’te.


 Sevgililer Günü alışverişiniz için sayısız seçenek, outlet fiyatlarıyla sizi bekliyor.

Sevgililer Günü alışverişleri için; markalı ve uygun fiyatlı ürünlerin satışa sunulduğu Outlet Center İzmit’e gelenler, alışverişin keyfini doyasıya çıkartacak.

Outlet Center İzmit; 14 Şubat Sevgililer Günü için hazırlanan keyifli etkinliklerle, avantajlı alışverişe keyif katacak. Etkinlik kapsamında; çiftlere çiçek dağıtımı yapılırken, merkezi ziyaret eden müşteriler trio müzik grubunun güne uygun romantik şarkılarına eşlik edilebilecek.

Oyuncaklardan cep telefonuna, saatten tablet bilgisayara, mücevherden kozmetiğe, ayakkabıdan tekstile kadar sunduğu geniş ürün yelpazesiyle 200’ü aşkın markanın aynı çatıda buluştuğu Outlet Center İzmit’te, sevgililer; yılın 365 günü olduğu gibi 14 Şubat Sevgililer Günü’nde de hediyelerini fabrika satış fiyatlarıyla alabilecek.

14 Şubat 2018 Çarşamba Outlet Center İzmit Sevgililer Günü etkinlik programı:

(Hava şartları uygun olduğu takdirde)

Trio Müzik Grubu… Çiçek dağıtımı…

OUTLET CENTER İZMİT: Bayraktar Grubu bünyesinde, 1997 yılından bu yana hizmet veren Türkiye’nin ilk outlet’i Outlet Center İzmit, Türkiye’nin en iyi markalı ürünlerinin (iki yüze yakın ünlü marka) satışa sunulduğu 55 mağaza, 4 restoran, 2 kafeterya ve eğlence mekânları ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.Toplam 144.000 m²'lik alan üzerine kurulmuş 28.777 m²'lik kiralanabilir alanı bulunan, merkezde 2.500 araç kapasiteli ücretsiz otopark alanı mevcuttur.