Hoşgeldiniz 21 Ocak 2019 Pazartesi

YILDIRIM MAYRUK DEFİLESİ BÜYÜLEDİ.

30 Ocak 2018 | Etkinlikler

SWISSÔTEL THE BOSPHORUS, ISTANBUL’DA GERÇEKLEŞEN
ÇOK ÖZEL DÜĞÜN FESTİVALİ “WEDDING BY THE BOSPHORUS”’UN FİNALİNDE ÜNLÜ MODACI YILDIRIM MAYRUK DEFİLESİ İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİ.


 SwissôtelTheBosphorus, Istanbul’da, 27 – 28 Ocak tarihleri arasındaSwissôtel, gerçekleşen “WEDDING BY THE BOSPHORUS” Düğün Festivali,evlilik hazırlığı yapan çiftler ve ailelerini ağırladı. Kusursuz bir düğün için ihtiyaç duyulan ve merak edilen her şey bu eğlenceli festivalde bir araya geldi.SwissôtelTheBosphorus, Istanbul,sektörün farklı ve konuşulan düğün organizasyonlarına imza atan markaların konsept sunumları, ilham veren fikirler, stil önerileri, trendler ve konserlerledolu bir içerik sundu.

Festivalin final defilesi ünlü modacı Yıldırım Mayruk’tu.Ünlü koreograf Asil Çağılkoreografisiyle hazırlanan defiledeGünay Musayeva, Tuğçe Sarıkaya,Alona Kral, ErjenaAvokadnos, Açelya Kartal, Müge İskender, Asya Öztürk, Seviye İkbal Tulgar,  Yasemin Yeniay, Melike Yalnız, Türkan Geyik, Kübra Yıldız, Burcu Kavaklı, Oksana,   podyumda yürüyen mankenler arasındaydı. Finalde modellerle birlikte objektiflere poz veren modanın duayeni Yıldırım Mayruk izleyenler tarafından dakikalarca alkışlandı.

SwissôtelTheBosphorus, Istanbul’undeneyimli kadrosu, düğün hazırlık süreci üzerine bir konuşma gerçekleştirdi ve festival boyunca misafirlerinin düğünlerini planlamasına da destek oldu. “WEDDING BY THE BOSPHORUS”Düğün Festivali, atölyeler, defileler ve konuşmaların yanı sıra;ziyaretçilerin keyifli vakit geçirdikleri ve canlı müzik performanslarını izledikleri harika bir hafta sonuyaşattı.

Ünlü modacıYıldırımMayruk,HauteCouture Koleksiyonu’nda öne çıkan mini gelinlikler ve kabarık etekler, beyazların hakim olduğu çok şık ve zarif elbiseler  izleyiciler tarafından büyük alkış aldı.

Aynı zamanda düğün festivalinde gerçekleşen tüm defileler, değerli koreograf Asil Çağıl imzası taşıyordu. 10  yılı aşkın süredir Türkiye’nin en değerli modelleriyle birbirinden farklı temalarda defileler düzenleyen başarılı isim; Mehmet Köymen, Özlem Süer ve Yıldırım Mayruk için hazırladığı birbirinden farklı ve muhteşem koreografilerle benzersiz bir tarzı olduğunu kanıtladı.