Hoşgeldiniz 21 Şubat 2019 Perşembe

Sakarya Medyası’ndan mangallı kutlama

17 Ocak 2018 | Etkinlikler
Radyo, Televizyon ve İnternet Yayıncıları Derneği (RATED) 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında tüm medya mensuplarına yönelik mangallı kutlama yaptı.


 Sakarya’daki medya kuruluşlarında çalışan gazetecilerin yanı sıra, Vali İrfan Balkanlıoğlu, Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yiğit, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Cavit Öztürk, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, Marmara Gazeteciler Federasyonu Başkanı Müjdat Çetin, Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe, Gazeteciler Cemiyeti Başkanvekili Murat Uygun ile BİK Sakarya Şube Müdürü Engin Kaşdaş mangallı kutlamaya katıldılar.

RATED Başkanı Remzi Adıyaman, Marmara Gazeteciler Federasyonu Başkanı Müjdat Çetin ile birlikte 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında meslektaşlarımızı biraraya getirmek için organizasyonu gerçekleştirdiklerini belirterek, “Medya çalışanları olarak görevimiz zor. Sahada çalışan arkadaşlarımızın İşleri bizlerden de zor, en azından 10 Ocak çalışan Gazeteciler Günü’nde kendilerine güzel bir an yaşatmak istedik. Katılan tüm meslektaşlarımıza ve bizleri onurlandıran tüm konuklarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.