Hoşgeldiniz 21 Şubat 2019 Perşembe

Zubizu Weekend Sway Hotels’deGerçekleşti

16 Ocak 2018 | Etkinlikler
2 Milyonu aşan üyesiyle 2017 yılında Türkiye’nin en itibarlı markası seçilen yaşam tarzı uygulaması ZUBİZU özel etkinlikleri ile üyelerini bir araya getiriyor.


 Whiz Experience DesignersorganizasyonuylaPalandöken’ingözdesiSway Hotels’degerçekleştirilen ZUBİZU Weekend’eünlü model Irmak Atuk, oyuncuMerveOflaz, SercanBadur, ArkaSokaklardizisininbaşarılıoyuncusu Alp Korkmaz, BaşakAtıcı, İpekGörmüş’ünyanısıraişdünyasınınünlüisimlerindenOrka Holding EşBaşkanıHalidunOrakçıoğluveeşiSerpilOrakçıoğlu, Hande Can Yüce, Seda Vardar, SedaKoyunsağan, AhmetArslan, Ayten- MetinEdremit, Metin- FerdaPamukçukatılarakbeyazörtününkeyfiniçıkarttı.

SwayHotels’inApres Ski teras barında gündüz gerçekleşen after ski partilerde DJ Cüneyt Kurt ile başlayan eğlence, akşam DJ Doğuş Çabakçor ve Jabbar’ın muhteşem performansları ile zirveye taşındı.

World Class Dünya 3.sü barmen KevinPatnode’unkokteyl workshop’larıve viskitadımlarımisafirlereçok özel deneyimler yaşatırken, yüksek performanslı ve doğal ürünler sunan OriginsTürkiye muhteşem cilt bakımlarıyla, Kurukahveci Mehmet Efendi ise lezzetli kahve ve sıcak çikolata ikramlarıyla haftasonuna renk kattı. ZUBİZU Weekend misafirleri gündüz muhteşem havanın ve pistlerin tadını çıkarırken akşam da müzik ziyafetiyle unutulmaz anılarla evlerine döndüler.

CemiyetdünyasınınünlüisimlerindenHande Can Yüce board ileadetaşovyaparken, Irmak Atuk’unkarauzanarakverdiğipozlarrenkligörüntüleroluşturdu.

OyuncuMerveOflaz, SercanBadur, BaşakAtıcıboardlarıileeğlencelipozlarverereksosyalmedyahesaplarındanpaylaştılar.

“Birliktegüzel” temasıyladüzenlenen happy hour partidekonuklarmüzikeşliğindedoyasıyaeğlenmenintadınıçıkarttı.Sway Hotels misafirlerigündüzmuhteşemhavanınvepistlerinkeyfiniçıkarırkenakşam da müzikziyafetiyleunutulmazanılarlaevlerinedöndüler.