Hoşgeldiniz 13 Aralık 2018 Perşembe

Etle Tırnak Gibiyiz

10 Ocak 2018 | Haberler
Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği’nin yeni Başkanı Mehmet Şehit ve yönetim kurulu üyeleri,Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı makamında ziyaret etti.


 Yeni yönetimin hayırlı olması temennisinde bulunan Alemdar, Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Şehit ve ekibine başarılar diledi.

Derneklerin toplumsal bütünlüğü sağlamak adına önemli görevler üstlendiğini belirten Alemdar, Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği çatısı altında icra edilen çalışmaların da bir o kadar önemli ve anlamlı olduğunu ifade etti

Gönül Birliği Başkan Alemdar, Rumeli ve Anadolu’nun etle tırnak gibi bir olduğunu, hiçbir zaman birbirinden ayrı tutulamayacağını vurgulayarak, “İçerisinde bulunduğumuz bu coğrafya bizim ortak coğrafyamız. Burada Balkan göçmeni kardeşlerimizle gönül birliğimiz var. İnşaallah bu birlikteliği daha da güçlendirerek yarınlara taşıyacağız.” diye konuştu.

Derneğin faaliyetleri hakkında SerdivanBelediye Başkanı Yusuf Alemdar’a bilgi veren Şehit, misafirperverlikten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Yusuf Alemdar’a teşekkür etti.