Hoşgeldiniz 11 Aralık 2018 Salı

2017 MEDYA&PR ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

9 Ocak 2018 | Etkinlikler
İSTANBUL ŞEHİT ŞERİFE BACI MESLEKİ ve TEKNİK ANADOLU LİSESİ HALKLA İLİŞKİLER ÖĞRENCİLERİ 2017 MEDYA&PR ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU


             Şehit Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Halkla İlişkiler ve Organizasyon alanı öğrencilerinin 2017’nin medya ve PR alanında seçtikleri isimler ödüllerini bugün düzenlenen törenle aldı.

            Okul Müdürü Kadir PAKIRDAŞ ve Halkla İlişkiler Bölüm Şefi Devir DİNÇER tarafından düzenlenen törende kategorilerine göre ödülleri,sahiplerine öğrenciler tarafından verildi.

            Organizasyon saat 12:00 de okulun halkla ilişkiler bölümü salonunda düzenlenen kokteylle başladı.Konferans salonunda ise bölüm öğrencileri ödülleri ünlü isimlere basın önünde verdi.

            Törende

            Yeşilçam Onur Ödülünü Nuri ALÇO,

            Pop Müzik Onur ödülünü Erdal ÇELİK,

            En iyi PR Ajansı ödülünü DESİBEL AJANS kurucusu Mustafa KUTLAY

            En İyi Magazin Programı ödülünü HER ŞEYİ KONUŞALIM programıyla Erol KÖSE

            En İyi Erkek Oyuncu ödülünü Ali İL,

            En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü Caner ALKAYA,

            En İyi Magazin Gazetecisi ödülünü Burhan AKDAĞ,
            En İyi Radyo Sunucusu ödülünü Best FM sunucusu Cem ARSLAN

            En İyi Radyo Programı ödülünü “Serdar Yayında”ile Serdar GÖKALP

            En İyi Radyo ödülünü           BEST FM/ Hakan İRTEM

            Türk Sin. Onur ödülünü Hababam Sınıfı Teoman AYIK,Tuncay AKÇA,Ahmet ARIMAN

            Yılın Fotoğrafı Ödülünü Anadolu Ajansından Cem ÖKSÜZ

            En İyi Eğitim Haberciliği ödülünü HÜRRİYET gazetesinden Nuran ÇAKMAKÇI,

            En İyi Röportaj Ödülünü ARİSTOKRAT dergisinden Dilay ÇELİK,

            En İyi Radyo Reklamı ödülünü HONDA CIVIC reklamıyla  Büro AJANS

            En İyi Tüketici Kampanyası ödülünü KOÇTAŞ yöneticisi Hacer YILDIRIM

            En İyi Spor Dergisi ödülünü TENİS DÜNYASI editörü Emre BAŞOĞLU

            öğrencilerin ellerinden alırlarken,

            En İyi TV Sabah Programı ödülünü alan Müge ANLI,törene asistanını göndererek ödülünü aldırdı.

            Ödül töreninde Nuri Alço öğrencilere “Sanırım bugün tüm gazozları benim almam gerekiyor” deyince öğrencilerden büyük alkış aldı.

            Törende ayrıca eski Pop Müzik sanatçılarından Erdal ÇELİK öğrencilere canlı performansla ve mikrofonsuz olarak “Gülendam” şarkısını söyleyerek büyük beğeni topladı.

            Hababam sınıfı efsane kadrosundan Teoman AYIK,Ahmet ARIMAN ve Tuncay AKÇA sahnede öğrencilerle birlikte “Fesuphanallah” şarkısını söylediler.

            En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü alan Poyraz Karayel dizisinde mafya babasının oğlu karakterini canlandıran Ali İl ise lise düzeyinde bunca kapsamlı bir organizasyonun yapılmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi.

            Törende Best FM sunucusu Cem ARSLAN, “Yaşımız geçti,bizi artık sadece orta yaş üzeri anlar zannederken lise öğrencilerinden ödül almanın verdiği sevinç tarifsiz” diye konuşurken En İyi Radyo Programı Ödülünün sahibi Serdar GÖKALP lise öğrencilerinin artık gurur verici işler başardığından söz etti.

            En İyi Magazin Programı ödülünün sahibi Erol KÖSE ise konuşmasında “Ben Atatürkçüyüm,gençlerin de Atatürk’ün izinde çağdaş dünyaya yol aldığını görüyorum.Sizler bu organizasyonları düzenleyebilen gençler olarak bizim gençliğimize oranla çok şanslısınız” ifadelerini kullandı.

            Törende Okul Müdürü Kadir PAKIRDAŞ konuşmasında “Bu okulda amacımız öğrencilerin gözlerindeki heyecandan ilham alarak onlara güvenip yapmak istedikleri hedeflere gitme yolunda onlara rehberlik etmektir” diye konuşurken ödül törenini organize eden Halkla ilişkiler Bölüm Şefi Devir DİNÇER “Siz ülkede isim yapmış alanında zirveye ulaşmış kişiler buraya gelerek bu öğrencilerin “evet,yapabiliyoruz” demelerini sağladınız.Bu,çok büyük ve çok onurlu bir adımdır,en çok da bu yüzden bu törene bizzat katıldığınız için teşekkür ederim” dedi.