Hoşgeldiniz 11 Aralık 2018 Salı

Annelerin Seçimi Yılın Ürünü

22 Aralık 2017 | Haberler
"Bebek Dostu Ürün" ve "Annelerin Seçimi Yılın Ürünü" ödülleri üçüncü kez Uni Baby’ye Ailelerin seçimi Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil


 Çocukları için en iyisini isteyen ebeveynlerin buluşma noktası olan İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı, altıncı buluşmasını 15-18 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirdi. Fuarda bu yıl üçüncüsü düzenlenen İBS Ödülleri, özel jüri ve ebeveynlerle birlikte markaların ürün ve hizmetlerini seçti. Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu’nda faaliyetlerine devam eden Uni Baby, bu yıl da üçüncü kez "Bebek Dostu Ürün" ve "Annelerin Seçimi Yılın Ürünü" ödüllerinin sahibi oldu.

Anne bebek sektöründe lider markalara ev sahipliği yapan İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı, bu sene de ailelere bebek ve çocuk ürünlerini yakından inceleme fırsatı sundu. Katılımın yoğun olduğu fuarda farklı etkinlikler ile aileler çocukları ile birlikte keyifli anlar yaşadı.

İki ödülün sahibi Uni Baby oldu

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı kapsamında bu yıl üçüncüsü düzenlenen İBS Ödülleri, yılın markalarını ve ürünlerini “Annelerin Seçimi Yılın Ürünü, Hamile Dostu Ürün, Bebek Dostu Ürün, Anne Dostu Ürün, Aile Dostu Ürün, Çocuk Dostu Ürün, İnovasyon, Sosyal Medya” kategorilerinde ödüllendirdi.

Jüri tarafından finale kalan ve halk oylamasında yüksek beğeni alan Uni Baby bu yıl da üçüncü kez iki ödüle birden layık görüldü. Bebekleri anneleri kadar düşünen ve bebeklerin hassas ciltlerine uygun ürünler geliştiren Uni Baby’nin Yenidoğan Islak Pamuk Mendil ürünü “BebekDostu Ürün”ve “Annelerin Seçimi Yılın Ürünü” ödüllerine layık görüldü.

Yenidoğanlar için ıslak pamuk mendil

Uzmanların “pamuk ve su ile temizlik” tavsiyelerinden yola çıkarak geliştirilen Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil, ilk günden itibaren yenidoğan cildini özenle temizliyor. Alkol, paraben, boya, SLS ( Sodium Lauryl Sulfate) ve SLES ( Sodium Laureth Sulfate) içermeyen yenidoğan ıslak pamuk mendili anneler güvenle kullanıyor.  Çok ince, hassas ve geçirgen olan yenidoğan bebek cildi, özenli bir bakım istiyor.