Hoşgeldiniz 21 Ocak 2019 Pazartesi

“Uluslararası Turnuvaya Hazırız”

21 Aralık 2017 | Spor
27 Ocak-02 Şubat 2018 tarihleri arasında ilimiz Atatürk Spor Kompleksinde yapılması planlananUluslararası U16 Erkekler Basketbol Turnuvası için hazırlıklar başladı.


Türkiye’nin 2 Takım ile mücadele edeceği turnuvaya, Arjantin , Sırbistan , Bosna Hersek, Litvanya ve İtalya takımları katılıyor.

Turnuva öncesinde hazırlıklarını sürdüren Türkiye Basketbol Federasyonu Yıldız Milli Takımlar İdari Menajeri Orhan Demirel,  Organizasyon Sorumlusu Beril Kefeli ve Basketbol İl Temsilcisi Alpay Alev, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’i ziyaret ederek,  turnuva hakkında bilgi alış-verişinde bulundular.

Federasyon yetkililerine her türlü desteği kendilerine vereceğini belirten İl Müdürü Çelikel ; “İlimizdeki basketbol kültürüne katkı yapacağına inandığımız bu önemli organizasyonu

İlimize gelecek olan kafileleri en iyi şekilde ağırlamak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.  Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol takımı ile elde edilen başarıların ardından sporseveler, potanın dev yıldızlarını ilimizde izlemenin keyfini çıkaracaklar  “ şeklinde konuştu.