Hoşgeldiniz 12 Aralık 2018 Çarşamba

Dagi’den yılbaşına özel hediye alternatifleri

15 Aralık 2017 | Magazin
Koleksiyonda kar taneleri ve kurabiye desenleri ön planda


 Dagi hem sunduğu hediye seçenekleriyle hem de yılbaşına özel ürünleriyle yeni yıl heyecanına ortak oluyor.Dagi, yeni yılda mutlu olmak ve sevdiklerini mutlu etmek isteyenlere özel hazırladığıiç giyim ve uyku giyim ürünleriyle en iyi hediye alternatifleri arasında yer alıyor.

Yılbaşında kırmızı giymenin uğruna inan kadınlara

Dagi yeni koleksiyonunda yer alan iç çamaşırları ile yılbaşında geleneği bozmak istemeyen kadınları kırmızının cazibesine davet ediyor. Yeni yılda kadınların hayatlarına farklılık katacak tasarımları ileDagi, kadınları iç dünyalarını yeniden keşfetmeye çağırıyor. Dantel aplikleler, transparan detaylar, derin yırtmaçlı gecelikler ile Dagi, her zamankinden daha çekici ve romantik silüetler yaratıyor.

Yılbaşı akşamını evde geçireceklere

En kullanışlı hediye alternatifi pijama takımları bu yıl da hem kendiniz hem de sevdikleriniz için ideal hediye seçeneği olarak cazibesini koruyor. Birkaç sezondur sokak modasını ele geçiren pijama takım trendi evde parti verirken de konfor ve şıklık için mükemmel bir tercih yaratıyor. Tüm aile için hazırlanan Dagi koleksiyonunda yer alan kar taneli, kurabiye desenli kırmızı polar takımları anne kızların beğenisine sunulurken yılbaşının vazgeçilmez renklerinden olan yeşil ekoseli pijama takımları baba ve oğulları şıklık yarışına sokuyor.