Hoşgeldiniz 21 Ocak 2019 Pazartesi

Geçmişe yolculuğa çıkaran koleksiyon

15 Aralık 2017 | Haberler
Zühre’nin koleksiyonunda etnik rüzgarlar esiyor


 Geçmişten gelen desenlerle şıklığı yeniden yorumlayan Zühre’nin Sonbahar Kış koleksiyonu, etnik detaylarla ön plana çıkıyor. Geçmişe yolculuğa çıkaran modeller Zühre’nin yelek, pardösü ve hırka gibi parçalarında  otantik rüzgarları estiriyor.

Zühre’nin Sonbahar-kış koleksiyonunda ivme kazanan etnik detaylar şık ve zarif bir görünüm sağlıyor. Kırmızı, siyah ve yeşil renkleriyle hareketlenen parçalar sokak stiline şıklık kazandırıyor.

Renk paletinde yeşil, siyah ve gri var
Otantik ve ve etnik detayların hakimiyetindeki Zühre’nin sonbahar kış koleksiyonu, her dolabın olmazsa olmaz parçaları arasında yer alıyor. Sade ve zamansız şıklığı ön planda tutan etnik desenli modeller, Zühre koleksiyonunda yeniden yorumlanıyor. Yelek, pardösü ve hırka gibi parçalarda kendini gösteren etnik desenler; yeşil, gri ve siyah modellerde hayat buluyor.

Nakış ve taş işlemelerin kaliteli ve özel kumaşlarla buluşmasından doğan birbirinden şık modeller sonbahar kış sezonunda karşımıza çıkıyor. Belden oturtmalı kalıplardan oversize modellere, pileli detaylardan yarasa modellere kadar birçok alternatifi sonbahar- kış koleksiyonunda bulunduran Zühre, yenilikçi ve modern çizgileriyle sıcacık modellere yön veriyor.

Metropolün her gün değişen havasına farklı bir yorum kazandıran Zühre, etnik ve otantik detaylarla geçmişe yolculuk yaptırıyor. El emeği etnik baskılar yakalarda, bileklerde ve cep bölümlerinde kendini gösteriyor. Renkli püsküllerle canlılık kazanan modeller, etnik çizgiler ile modaseverlerin beğenisine sunuluyor.