Hoşgeldiniz 21 Ocak 2019 Pazartesi

2018-2019 YILI TOPLU SÖZLEŞMELERİ İMZALANDILAR

14 Aralık 2017 | Haberler
AKYAZI BELEDİYESİ İŞÇİ SENDİKASI 2018-2019 YILI TOPLU SÖZLEŞMELERİ İMZALANDI

 Akyazı Belediyesinde hizmet veren Kadrolu işçilerin 2018-2019 yılı toplu iş sözleşmesi Belediye Başkanı Hasan Akcan, Yerelsen ve Hizmet-İş Sendikasının katılımıyla imzalandı.

Her yıl işçi sendikaları ile yapılan toplu iş sözleşmelerinin yenilenmesi kapsamında Akyazı Belediyesinde hizmet veren Kadrolu işçilerin 2018-2019 yılı toplu iş sözleşmesi Belediye Başkanı Hasan Akcan, Yerelsen ve Hizmet-İş Sendikasının katılımıyla imzalandı.

İmza Törenine Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Hak-İş Konfederasyonu Sakarya İl Temsilcisi ve Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir, Yerelsen Genel Sekreteri Avukat Mümtaz Uzun, Yerelsen Kamu işverenleri Sendikası Uzmanları Melih Kuran ve Cavit Toppınar, Hizmet-İş Şube Mali Sekreteri Ertuğrul Çakmak veHizmet-İş Sekreteri Osman Kasapoğlu, Akyazı Belediyesi Sendika Temsilcileri Engin Eroğlu ve Alpaslan Bayraktar katıldı.

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan İmza töreninde “ Tüm işçi kardeşlerimiz için hayırlı ve uğurlu olsun” dilekleri ile sözleşmeleri imzaladı.