Hoşgeldiniz 21 Ocak 2019 Pazartesi

TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE’DE EĞİTİM TURU

8 Aralık 2017 | Ekonomi
Toyota Otomotiv Sanayi, Sakarya Üniversitesi ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında Arifiye Meslek Yüksek Okulu öğrencilerini fabrikada ağırladı.


 Sakarya Üniversitesi ile yürüttüğü işbirliğiyle bulunduğu bölgeye değer katmaya devam eden Toyota Otomotiv Sanayi, işbirliği kapsamında gerçekleştirdiği faaliyetlere bir yenisini daha ekledi. Fabrika, öğrencilerin mesleki gelişimlerini desteklemek, otomotiv ana ve yan sanayinin ihtiyacı olan nitelikli insan kaynağının yetiştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla 1 ve 29 Kasım tarihlerinde Arifiye Meslek Yüksek Okulu öğrencilerini misafir etti. Yaklaşık 120 öğrenci ve öğretim görevlisine üretim tesisleri gezdirilirken, her iki seansta da katılımcılara Toyota Yaklaşımı eğitimi verildi.

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’den Kurumsal İlişkiler ve İnsan Kaynakları Gelişim Bölümü yetkilileri tarafından, iş hayatına atılmaya hazırlanan öğrencilere yönlendirici tavsiyeler içeren konuşmalar ve eğitim programının ardından aktivite öğrencilerin sorularının yanıtlanmasıyla son buldu.