Hoşgeldiniz 23 Ekim 2018 Salı

UYGAR TAZE TÜRKİYE’YE DERECEYLE DÖNDÜ

5 Aralık 2017 | Etkinlikler
DÜNYANIN EN YAKIŞIKLI ERKEĞİ YARIŞMASINDA "YILIN PRENSİ̇" ÖDÜLÜ TÜRKİYE'NİN Best Model finalisti olduktan sonra Manhunt’da (Dünyanın En Yakışıklı ve Karizmatik Erkeği Yarışması) Türkiye’yi temsil etmek üzere Bangkok’daki dünya finaline giden 2017 yılı en yakışıklı model birincimiz Uygar Taze, ülkeye büyük bir başarıya imza atarak "Yılın Prensi" ödülüyle döndü.

Uygar Taze söz konusu ödül için aralarında İsveç, Fransa, Hollanda, Amerika, Brezilya, Polonya, Yeni Zellanda, Çin, Singapur ve Güney Afrika’nın da bulunduğu 40 ülkenin birincileriyle yarıştı.

Manhunt finalistlerinde modelliğin ana kriterleri olan düzgün fizik, yakışıklılık, podyumda başarılı şekilde yürüyüş, duruş ve bakışın yanısıra yüksek genel kültür, en az bir yabancı dili çok iyi konuşabilmek, insan ilişkilerinde başarılı olmak gibi birçok ek kriter bir arada aranıyor.

Yarışmadan “Yılın Prensi” ödülüyle Türkiye’ye dönen Uygar Taze, “Hayatım boyunca unutamayacağım bir gurur ve heyecan yaşadım. Ülkemi en iyi şekilde temsil etmenin gururunun yanısıra bunu böylesi güzel bir ödülle taçlandırabildiğim için çok mutluyum” dedi.