Hoşgeldiniz 17 Kasım 2018 Cumartesi

Dagi ile yeni sezonda romantik ve konforlu dakikalar

1 Aralık 2017 | Haberler
Dagi, soğumaya başlayan havalara karşı içleri ısıtacak renklerle tasarlanan sonbahar- kış uyku giyimi koleksiyonu ile sezona merhaba diyor. İkili pijama takımları, polar ve kadife sabahlıklar, cesur gecelikler, gömlek pijamalar, eğlenceli desenler ile Dagi bu sezonda da göz dolduruyor.


 Pijamalar yarattığı konfor ile ev ve uyku giyimindeki  vazgeçilmez yerini korumaya devam ediyor.Dagi, rahatlığı kadar trendlere uygun tasarımların yer aldığı sonbahar-kış koleksiyonuyla ev ve uyku giyim modasındaki trendleri belirliyor.

Yenilenen doğadan ilham alan renkler ve desenler Romantik ve huzur dolu zamanlar olan sonbahar ve kış aylarında Dagi ev keyfine keyif katacak tasarımları ile yeni sezonda konforlu dakikalar yaratıyor. Romantizmi vurgulayan soft renkler, sonbaharın vazgeçilmez rengi kırmızılar, modası hiç geçmeyen naif çiçekler, sezonun trendi kedi baskılar ile hazırlanan Dagi koleksiyonu, kadınları yeni sezonda cezbetmek için vitrinlerdeki yerini çoktan aldı. Koleksiyondaki saten kumaşlı ikili takımlarda sofistike ve romantik detaylar öne çıkarken lüks kavramı vurgulanıyor.Yüzde yüz pamuk ve renkli pijama takımları ise modern ve genç çizgisi olan dinamik kadınların tercihi oluyor.

Bu sezon polar ve kadife kumaşlar çok moda Sadece yatakta değil gün boyu evde giyinebilecek rahatlık ve şıklıktaki ürünler ile hazırlanan Dagi koleksiyonunda öne çıkan detaylardan biri de polar kumaşlar. Polar kumaşlı ikili pijama takımları ve sabahlıklara ise eğlenceli detaylar ve tasarımlar eşik ediyor. Yeni doku ve tekniklerle farklı kimliklere bürünen kadife, bu sezon da modadaki yükselişine devam ediyor. Dagi’nin yeni sezon uyku giyimi koleksiyonunda da kendine bolca yer bulan kadife; sabahlıklar, ikili pijama takımları, pijama üstlerinde hayat buluyor. Ev keyfini sıcak ve dinlendirici hale getiren Dagi, kendini seven kadınlar için yeni sezonda özgün tasarımlar sunmaya devam ediyor.

Dagi ürünlerine tüm Dagi mağazaları ve www.dagi.com.tradresinden ulaşabilirsiniz.