Hoşgeldiniz 17 Kasım 2018 Cumartesi

Cupro pijama koleksiyonu

22 Kasım 2017 | Magazin
Yenilikçi, elegan ve dinamik: Cupro pijama koleksiyonu Dagi’den Türkiye’de bir ilk :Cupro pijama koleksiyonu

Trendlere uygun tasarımları sağlıklı kumaşlarla sunan Dagi; yeni uyku giyim koleksiyonundaki özel “Cupro pijama”serisiyle Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Moda dünyasında ipeğe alternatif olarak bilinen cupro kumaşbu sezon Dagi’nin şıklıktan ödün vermeyen uyku giyim ürünlerinde hayat buluyor.Cupro kumaşın modern dokunuşlarla kuvvetlendirildiği tasarımlar doğadan desenler, yeşil ve siyah renklerle bütünleşerek ön plana çıkıyor.

Yumuşaklığı, parlaklığı ve ipeksi yapısıyla dokunduğunuzda içinizi ısıtan, özel olarak tasarlanmış “Cupro pijama koleksiyonu”Türkiye’de ilk kez ve sadece Dagiilegörücüye çıkıyor. Eşsiz giyim konforu sunan“Cupro pijama koleksiyonu” ile Dagibu sezon yenilikçi duruşu ve doğadan ilham alan tasarımları ile dikkat çekiyor.

Doğa dostu Cupro Pijamalar

Hiçbir zaman demode olmayacak zamansız  ipek kumaşların asil, şık ve estetik duruşunu pamuğun sağlıklı dokusu ile birleştiren “Cupro pijamalar“ uyku giyimi için yüzde yüz doğal bir malzeme olarak öne çıkıyor.Pamuk gibi nefes alabilen organik “Cupro pijamalar“kadınların doğal güzelliğini ortaya çıkarıyor. Hayvansal hiçbir katkı maddesi kullanılmadan ve pamuk atıklarından geri kazanım yöntemiyle üretilen “Cupro pijamalar”doğa dostu oluşuyla da fark yaratıyor.

Kışın daha sıcak, yazın daha serin tutuyor

Pamuk çekirdeğinin etrafındaki liflerden elde edilen, ipek ve pamuğun sağladığı birçok avantajı aynı anda barındıran “Cupro pijamalar”uyku giyiminde yeni bir dönem başlatıyor.Yumuşak  dokusu ve zengin duruşu ile zarif kadınların  vazgeçilmezi ipekten bile daha yumuşak olanCupropijamalar”iç ısıtan dokusu,parlaklığı,yumuşaklığı ve cilde dost oluşuyla öne geçiyor.

Etkileyici yumuşaklıkta “Cupro pijamalar” ile Dagi, uyku giyimindeki konfor alanının sınırlarını baştan çiziyor. Sıcak havalarda serin,soğuk havalarda sıcak tutabilen özelliği ile Dagi’nin özel serisi dört mevsim konforlu kullanım sağlıyor.Moda dünyasında bir ilke imza atan Dagi ‘nin“Cupro pijama koleksiyonu” yenilikçi ve zamandan bağımsız tasarımlarıyla kadınların beğenisini topluyor.

Dagi ürünlerine tüm Dagi mağazaları ve www.dagi.com.tradresinden ulaşabilirsiniz.