Hoşgeldiniz 17 Kasım 2018 Cumartesi

Vestel; iyi niyet bildirgesini imzaladı

20 Kasım 2017 | Ekonomi
Vestel Müşteri Hizmetleri, ‘Ulusal Kalite Hareketi’
iyi niyet bildirgesini imzaladı.


 Vestel Müşteri Hizmetleri, KalDer Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi’ne imza attı.EFQM Mükemmellik Model’ini kurulduğu günden bu yana bir yönetim modeli olarak benimseyen Vestel Müşteri Hizmetleri, kalite yolculuğunda bir adım daha atmış oldu.

Vestel Müşteri Hizmetleri, Türkiye Kalite Derneği’nin (KalDer) başlattığı ve kurumlarda mükemmellik kavramının benimsenmesini hedefleyen ‘Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi’ni imzaladı. Vestel City’de düzenlenen imza törenine KalDerİzmir Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Çömden ile Vestel Ticaret A.Ş Müşteri Hizmetleri Genel Müdürü Dr. A. Tarkan Tekcan’ın yanı sıra Vestel Müşteri Hizmetleri Yöneticileri ve KalDerİzmir Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

EFQM (Avrupa Kalite Yönetim Vakfı)  Mükemmellik Modeli, kuruluşlardamüşteri, çalışan, toplum, tedarikçiler ve hissedarlar da dahil tüm paydaşlarınınbeklentilerini karşılayan, üst düzeyde performans göstermesini ve sürdürülebilir bir başarıyıelde etmesini hedefler. Modeli uygulamaya koyan Vestel Müşteri Hizmetleri, imzaladığı ‘Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi ile mükemmelliğin temel kavramlarını benimseme ve yaşama geçirme konusunda kararlılıkla ilerlemeyi taahhüt ediyor ve bu kapsamda Türkiye çapında farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

Yenilenen yapısıyla Vestel Müşteri Hizmetleri, müşterilerine en iyi Vestel deneyimini yaşatmak adına sektörde pek çok projeyi hayata geçiriyor. Ulusal ve uluslararası ödüllerinin yanı sıra son 3 yıldır müşterilerinden en çok teşekkür alan marka olan Vestel, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ve sektörde ilk olarak TSE tarafından verilen Müşteri Dostu Marka&Müşteri Dostu Kuruluş belgelerini de bulunduruyor.