Hoşgeldiniz 18 Ekim 2018 Perşembe

Kış modasına modern ve özgür dokunuşlar

25 Ekim 2017 | Ekonomi
‘Arzu Sabancı for Koton’ile Kış modasına modern ve özgür dokunuşlar

 Koton, moda ve tasarım dünyasının önde gelen isimleriyle imza attığı özel koleksiyonlarına Arzu Sabancı for Koton’unikinci koleksiyonunu ekledi.Kendine has çizgisi ve seçkin tasarımlarıyla moda dünyasına güçlü izler bırakan Arzu Sabancı, Koton için hazırladığı 2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonundaki beklenmedik parçalara özgün bir yorum getiriyor. Koleksiyon, feminen ve modern parçalarıyla dikkat çekiyor.

En yeni trendleri moda tutkunlarıyla buluşturan Koton, moda dünyasının simge isimlerinden Arzu Sabancı’nın imzasıyla yeni bir koleksiyonu daha moda severlerle buluşturdu. Arzu Sabancı’nın kendine özgü, seçkin zevkini yansıtan ‘Arzu Sabancı for Koton’ koleksiyonu, 2017 Sonbahar – Kış modasına özgün bir bakış getiriyor. Koleksiyonda yer alan tasarımları hayata geçirirken doğrudan kendi stilini yansıtan Arzu Sabancı, feminen ve modern her yaştan kadına hitap ediyor. 

Alışılmadık parçalardan oluşan koleksiyonda, kişiye özelmaskülen ceket ve pantolonlarkendine özgü detayları ile ultra feminen bir görünüm ortaya koyuyor. Koleksiyonda ön plana çıkan kaplanmış tafta, pullarla süslenmiş dokumalar ve karışık nakışlar moda severlerebirbirinden şık alternatifler sunuyor.

Arzu Sabancı for Koton tasarımları; sarı, mavi ve kırmızının en cesur tonları ile hemsiluetleri canlandırıyor hem de gökkuşağı çizgileri ile simsiyah şık siluetlere eğlence, hareket ve dikkat çeken şık detaylar yaratıyor.

Kendine has özgün bir stil yansıtan koleksiyonun gözde parçalarındankabanlar; kimono kol kesimi ile oldukça şıkbir görünüm sağlıyor. Modern kadının günlük hayatında rahatlıklatercih edeceği trikolar, zincirli yırtık formlarla süslü bir tarz ortaya koyuyor.

Arzu Sabancı for Koton Koleksiyonunda yer alan, cigarette pantolonlarla göbeği açık bluzlar, dar kesim jean gömlekler,günlük yaşamında sportif tarzı yansıtan modern şehirli kadın için iddialı parçalar arasında yer alıyor.

Arzu Sabancı forKoton 2017 Sonbahar - Kış koleksiyonu, yüksek kalitede kumaşlarıyla yeni trendleri yansıtan özel tasarımları günün her anında kendini özel hissetmek isteyenler içinEkim ortası itibariyle seçili Koton mağazalarında ve Koton.com’da!

Koton Hakkında:

Türkiye'nin moda ve perakende öncüsü Koton, 1989 yılında İstanbul’da kurulan ilk mağazasıyla moda hayatına başlamış ve 1996 yılında da ilk yurtdışı satış noktasını Almanya Münih’te açmıştır. 196’sı yurtdışında, 299’u yurtiçinde olmak üzere 495 mağazada, dünya genelinde ise 27 farklı ülkede, 800’den fazla satış noktasında bulunmaktadır. 2023 yılında 5 kıtada, en zengin ve en beğenilen koleksiyonlara sahip hızlı moda markası olmayı hedeflemektedir. Yaratıcı ve yenilikçi, müşteri ve teknoloji odaklı Koton, sezon trendlerini özgün tasarımlarla buluşturarak cazip fiyatlarla uygun lokasyonlarda satışa sunma politikasını yürütmektedir.  220’yi aşkın genç ve tecrübeli çalışandan oluşan tasarım ekibi, 10.000 çalışanı ile Koton, her yıl 50'den fazla koleksiyonda yaklaşık 30.000 farklı model üretmektedir. Koton her gün yaklaşık 80 yeni seçeneği müşterileri ile buluşturmaktadır. Eylül 2015’te yayına alınan koton.com ise, Aralık 2015’te herhangi bir reklam yatırımı olmaksızın 1.300.000 kullanıcıya ulaşmış ve siteye 2.400.000 ziyaret gerçekleşmiştir. Koton, mağazalarındaki zengin içeriği tümüyle online platforma taşımaktadır.