Hoşgeldiniz 21 Eylül 2018 Cuma

Saç Boyası Markası Montibello Türkiye’de!

12 Ekim 2017 | Magazin
İspanya’nın 1 Numaralı Profesyonel Saç Boyası Markası Montibello Türkiye’de!

 50 yıllık geçmişe sahip, dünyaca ünlü İspanyol profesyonel saç boyası, saç bakımı ve saç şekillendirme ürünleri markası Montibello, kozmetik ve kişisel bakım kategorisinin lider şirketlerinden Kopaş Kozmetik güvencesiyle Türkiye pazarına girdi. Montibello, Avrupa’dan Amerika ve Asya’ya genişleyen servis ağıyla uzun yıllardır kuaförlerin ilham kaynağı olmayı sürdürüyor.

1967'de Barselona’da kurulan ve 50 yıldır İspanya’da yüksek kalitedeprofesyonel saç boyası ürünlerine imza atan İspanyol Montibello, Türkiye pazarına girdi. Ürün kalitesini ön planda tutan Montibello, inovasyon ve Ar-Ge’ye yoğun yatırım yapan bir marka.Montibello;profesyonel saç boyama, saç bakımı ve saç şekillendirme ile ilgili öncü fikirleri, güçlü uluslararası deneyimi ve saç tasarımı alanındaki trend öngörüleriyle profesyonellerin güven duyduğu bir marka olma özelliği taşıyor. İspanya dışında, pek çok ülkede de başarı elde edenMontibello, stratejik açıdan çok önemli bir pazar olan Türkiye’de de iddialı.

Kopaş Kozmetik, bünyesinde bulundurduğu Dalin, Sesu, AlixAvien, XO,Voila, Ivola, Alix Professional, Dr. Beckmann ve FootDoctor gibi kozmetik ve kişisel bakım markaları, 46 yıllık deneyimi ve Türkiye’deki birçok hanenin vazgeçilmezi olan ürünleriyle;yıllardır Türk tüketicilerinin hayatlarında bulunuyor. Alix Professional ve Ivola gibi profesyonel saç boyası markalarıyla bu alanda uzun yıllara dayanandeneyimini kanıtlayan ve kuaförlerin yanında olanKopaş Kozmetik, şimdi de bu sektörde ürünleri ve inovatif bakış açısıyla fark yaratmış Montibello ile iş birliği yaparak gücüne güç katıyor.

9 Ekim Pazartesi akşamı Kopaş Kozmetik Genel Müdürü Onur Özyurt’un ev sahipliğinde Portaxe’de gerçekleştirilen görkemli lansmanla kuaförlerle buluşan Montibello, sektördeki deneyimi ve zengin ürün yelpazesiyle artık Türkiye’deki saç tasarım profesyonellerinin de yardımcısı olacak.

Lansmanda değerlendirmelerde bulunan Kopaş Kozmetik Genel Müdürü Onur Özyurt, “Montibello yalnızca İspanya’nın değil, dünyanın en önemli güzellik ve bakım markalarından biri. Saç tasarımı sektöründe global trendleri belirleyen öncü bir rol üstleniyor. Biz de bu işbirliğiyle global trendlere daha yakın olma, farklı ülkelerde varlığı olan bir kozmetik markasının iletişim ağında olma ve global dünyaya açılma avantajlarına sahip olacağız.Kopaş Kozmetik olarak dağıtımdaki deneyimimiz ve güvencemizleMontibello ürünlerini Türkiye’deki kuaförlerle buluşturacağız ve gücümüze güç katarak yanlarında olmaya devam edeceğiz. Kozmetik sektöründeki payımızı arttırmave büyüme stratejimize katkıda bulunmaaçısındanMontibello işbirliği önemli bir rol oynayacak”dedi.

Montibello, Türkiye’de seçkin kuaförlerde bulunacak.

Kopaş Kozmetik Hakkında

1971 yılındakurulanKopaş Kozmetik, Türkiye’ninalanındaliderkozmetikfirmalarıarasındadır. BebekbakımkategorisindelidermarkaDalin, kişiselbakımkategorisinde 40 yıllıkuzmanmarkaSesu, renklikozmetikkategorisindeköklümarka Alix Avien,Türktüketicilerininhanelerindeyıllardırbulunan EDT ve deodorant markası XO,saçboyasındaTürkkadınlarınıntercihiolan Voila vekuaförlerintercihiolanIvola& Alix Professional markalarıylafaaliyetgöstermektedir.Kopaş Kozmetik kendimarkaveürünportföyüneekolarakönemliyabancımarkalarınTürkiyedistribütörlüklerini de yapmaktadır. Dr. Beckmann, Humana veşimdi de Montibello,KopaşKozmetik’indağıtımınıüstlendiğimarkalararasındadır.