Hoşgeldiniz 23 Haziran 2018 Cumartesi

ÜNLÜ MARKA VE İSİMLER ALIŞVERİŞ ŞENLİĞİNDE BULUŞTU

6 Ekim 2017 | Etkinlikler
Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Alışveriş ve Eğlence Şenliği”hafta sonu,Kuzu Grup sponsorluğunda Crowne Plaza Florya’da gerçekleşti. Alışveriş şenliği, birbirinden ünlü isim ve markaların katılımıyla dopdolu 2 güne ev sahipliği yaptı.


 Bilge Kuru Eren ve Lion Diamond kurucusu Öznur Yakın’ın birlikte yürüttüğü BİKAP projesi, sektörlerinde başarılı olan bütün iş kadınlarını tek platformda toplama hedefi doğrultusunda düzenlediği alışveriş şenliğinin üçüncüsünü 29-30 Eylül’de Kuzu Grup sponsorluğunda gerçekleştirdi. Crowne Plaza Florya’da cemiyet ve magazin dünyasının önemli isimlerinin katılımı ile gerçekleşen alışveriş şenliği 2 gün boyunca birbirinden keyifli anlara sahne olurken kermese katılanlar bol bol alışveriş yaptı. 

Kuzu Grup ana sponsorluğunda ve Crowne Plaza Florya mekan sponsorluğunda gerçekleşen şenliğin 30 TL olan kapı girişinden elde edilen gelir El Bebek Gül Bebek Derneği’ne bağışlandı. 

110 Firma Şenliğe Katıldı
Sabahtan akşama kadar süren alışveriş şenliği 2 gün boyunca Atasay, Lion Diamond, NY Cork, Punto, Zm Decor, Ferruh Filizgibi firmalara ev sahipliği yaptı. Pınar Altuğ, Melda Aksu, Aslı Şen, Eda Kosif, Esra İnceefe, Emel Yıldırım, Saba Tümer, Mücella Öztekin, Armağan Çağlayan, Ayfer ToprakveNilay Cafer gibi cemiyet ve magazin dünyasının önemli isimleri şenliğe katıldı.

Şenlikte Anlamlı Ödül
Projenin koordinatörlerinden Bilge Kuru Eren ve Öznur Yakın, şenliğe ana sponsor olan Kuzu Grup ve mekan sponsorluğu yapan Crowne Plaza Florya’ya desteklerinden dolayı teşekkür ederek plaketlerini takdim etti. El Bebek Gül Bebek Dernek Başkanı Özgür Doğa Keleş, bu sosyal sorumluluk projesiyle derneğe katkı sağlayan Bilge Kuru Eren’e,  Öznur Yakın’a vealışveriş şenliğinin gerçekleşmesinde desteklerini esirgemeyen Kuzu Grup’a onur ödülünü verdi.

 

 

 

 

 

 KUZU GRUP HAKKINDA

1943 yılından bu yana sektörde güvenin, başarının ve gelişimin sembolü olan, inşa ettiği alt ve üst yapı projeleri ile Türkiye’nin kalkınma dinamiklerinin gelişmesinde rol oynayan en büyük şirketlerden biri olan Kuzu Grup, 500’ün üzerinde tamamlanan projede 100 binden fazla tamamlanan konuta imza attı. Doğru zamanda ve doğru lokasyonda yeni trendler yaratarak faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider oyuncu olma vizyonuyla hareket eden Kuzu Grup, hali hazırda Ankara’da Kuzu Effect ve Kumru Ankara; İstanbul’da ise SeaPearl Ataköy projelerinin satış ve inşaat çalışmalarına devam ediyor.