Hoşgeldiniz 22 Haziran 2018 Cuma

“İspiroğlu’ndan Balkan Şampiyonlarına Destek”

6 Ekim 2017 | Spor
Geçtiğimiz Hafta Balkan Kürek Şampiyonasında yarışan, Karasulu Namık Akbaş’ın Torunu olan Mervenur Uslu,Takım arkadaşları ile birlikte Balkan Üçüncüsü olarak Bronz madalyayı Ülkemize kazandırdı.


 Her yıl Eylül ayının ikinci haftasında düzenlenen Balkan Kürek Şampiyonası bu yıl 9-10 Eylül tarihleri arasında İstanbul Haliçte düzenlendi. 4x Takım yarışında Türkiye adına yarışan, Karasu’nun tanınan simalarından Namık Akbaş’ın torunu Mervenur Uslu, takım Arkadaşları Şevval Koç, Defne Usta ve Cansu Demir Balkan Kürek Şampiyonası üçüncüsü olarak Bronz madalyayı Ülkemize kazandırdılar. Türkiye adına iki Bronz madalya kazanan Mervenur Uslu bu şekilde aldığı dereceyle Ülkemizin takım puanını da arttırmış oldu.

“Gençleri Spora Yönlendirmeliyiz”

Türkiye adına yarışan sporcuların aldığı başarının son derece gurur verici olduğunu belirten Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Ülkemizin adını başarılarla duyuran bu dört pırıl pırıl kardeşimizi tebrik ediyor ve onlarla gurur duyduğumu özellikle belirtiyorum. Başarılı sporcularımızdan bir tanesinin de İlçemizin sevilen ve tanınan simalarından Namık Akbaş’ın torunu olması bizleri ayrıca onurlandırdı. Gençlerimiziher zaman spora yönlendirmeliyiz. Sporcularımıza her zaman destek olmalıyız. Balkan Kürek Şampiyonasında başarı elde eden sporcularımızın daha büyük sonuçlar alacağına yürekten inanıyorum ve imkânlarımız doğrultusunda bu gençlerimize her türlü yardımı yapacağımızı özellikle belirtiyorum.” dedi.