Hoşgeldiniz 23 Haziran 2018 Cumartesi

GÖZÜNÜ DÜNYA MÜZİK LİSTELERİNE DİKEN PRODÜKTÖR

10 Ağustos 2017 | Magazin
2006 yılında dünyadaki birçok müzik üretim yarışmalarına katılıp uluslararası Dj sıralamalarına girmeyi başaran DJKANTIK, (BritneySpears - Break TheIce) Productionu ile TheDjList’de Dünyadaki en iyi 150 Dj arasına girerek Türkiye’yi temsil etti.


 Gözünü alanında zirveye diken DJ, 2007de ilk projesi olan "Cep Melodi" Productionları ile hedefine bir adım daha yaklaşan DJKANTIK, dünyanın çeşitli yerlerindeki eğlence işletmelerinde, benimsediği müzik politikasını beğenilerle sundu ve oldukça geniş bir hayran kitlesi elde etti.

EN ÇOK DİNLENEN TÜRK
2009 yılında çıkardığı (ElectroClubbing) Albümü internette yüzbinlerce kişiye ulaştı. Fanlarının sayısı her geçen gün arttıran DJKANTIK, 2010 yılında Dünyada en çok dinlenen Türk Dj olarak kayıtlara geçti. Arama motorlarında yaklaşık 2.500.000 sayfa sonucu vererek en çok aranan ve paylaşımı en fazla olan Dj unvanına kavuştu. Ülkesinin sınırlarında kayıtlı en fazla fana sahip Dj olarak Google gibi büyük arama motorlarının Türkiye’de referans gösterdiği tek Dj oldu. Dünyada en iyi House / Tech House / Tribal House Müzik Üreten Dj’ler arasında ilk 100 de 96’ıncı sırayı alan başarılı DJ,

1000’i aşkın Productionu ve çok önemli müzik birikimi arşivine sahip ve şimdi gözünü mesleğinde dünya zirvesine dikti.