Hoşgeldiniz 19 Haziran 2018 Salı

Adapazarıspor’dan Başkan Dişli’ye ziyaret

6 Ağustos 2017 | Spor
Adapazarıspor Kulübü Başkanı İbrahim Aygün ve Yönetim Kurulu üyeleri sezon başlangıcı öncesi Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.


 Başkan Dişli’yi ziyaret eden Adapazarıspor Kulübü Başkanı İbrahim Aygün, yönetim olarak geçen yılda ilk ziyaretlerini Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’ye yaptıklarını ve şampiyon olduklarını ifade ederek, “Bu yıl da ilk ziyaretimize Adapazarı Belediyesi’nden başlayor ve şampiyon olacağımıza inanıyoruz. Bu yıl kadromuz çok iyi teknik kadroyu değiştirmedik. Hocanın istemediği hiçbir oyuncuyu almadık. Teknik hoca ve sporcuların uyum sağlamasının başarı açısından çok önemli olduğu bilinci ile transferlerimizde de bu uyumu dikkate alarak transferlerimizi gerçekleştirdik”diye konuştu.

SPOR SEVDALISI BAŞKAN DİŞLİ

Başkan Dişli’yi spora olan ilgisi ve başarısından dolayı da kutlayan Kulüp Başkanı Aygün, “Her spor alanında nasıl bu kadar başarılı oluyorsunuz anlamıyorum. Sporun her dalında varsınız. Sizi bir gün yüzerken, bir gün ata binerken, bir gün kayak yaparken görüyoruz. Sizi spordaki başarınızdan dolayı da kutluyorum”dedi. Adapazarıspor’un başarılarını yakından takip ettiğini kaydeden Başkan Dişli, Adapazarıspor’un bu kadroyla çok daha iyi yerlere geleceğine inandığını söyledi.

GENÇLER SPORA YÖNELMELİ

Başkan Aygün’ün kendisine sorduğu sporla ilgili soru üzerine sporu çok sevdiğini ve ilk fırsatta spora vakit ayırmaya çalıştığını belirten Başkan Dişli, “Yeni neslin spora yönelmesi için örnek olmamız gerekiyor. Yeni nesilde internet ve bilgisayar bağımlılığı başladı. Bunun önüne geçebilmek gençleri az da olsa bu bağımlılıktan kurtarmak ve gençlerin boş vakitlerini daha faydalı işlerle geçirmelerini sağlamak amacıyla her yıl ücretsiz yüzme kursları düzenliyoruz.”dedi. Başkan Dişli, Adapazarıspor’a yeni sezonda başarı dileklerinde bulundu. Ziyaret sonunda Başkan Dişli’ye adının yazılı olduğu bir Adapazarıspor forması hediye edildi.