Hoşgeldiniz 19 Haziran 2018 Salı

Ramada Resort Kuşadası'da Muhteşem Kutlama

6 Ağustos 2017 | Spor
Ramada Resort Kuşadası & Golf Hotel Beşiktaş’ın Şampiyonluk Balosuna Ev Sahipliği Yaptı

 Kuşadası Beşiktaşlılar Derneği tarafından düzenlenen Beşiktaş’ın şampiyonluk balosu adeta büyük bir festivale dönüştü.

Ramada Resort kuşdası & Golf’de kuş sütünün bile eksik olmadığı baloda gecenin onur konuğu Beşiktaş Başkanı Fikret ORMAN, Yönetim Kurulu ve birbirinden ünlü davetliler unutulmaz bir gece yaşadılar. Gecede Ünlü koreograf Erez EĞİLMEZ ve annesi Meral EĞİLMEZ de yer aldı. Kuşadası Beşiktaşlılar Derneği Başaknı Cenk SÖZER böyle bir geceye evsahipliği yapmanın onurunu yaşadığını belirtti.

Gece de Aegean Band geçmişten günümüze muhteşem şarkılarıyla davetlileri  eğlendirdi. Geceye 750 davetli katılırken, ayrıca gecenin yapıldığı Omega Arena’nın dışında da baloya halkın ilgisi büyüktü.

Ramada Hotel Genel Müdürü Murat ÜNER böyle muhteşem bir gecenin kusursuz ve eksiksiz başarıyla geçmesinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu ve ayrıca koyu bir Beşiktaş Sevdalısı olarak Beşiktaş’ın şampiyonluğunun sürdüğü sürece, bu organizasyonun her sene geleneksel olarak başarılı bir şekilde sürdürüleceğini söyledi..

En büyük coşku, Beşiktaş Kulubü Başkanı Fikret Orman'ın Omega Arena’ya girişiyle başladı, sevgi gösterisinde bulunan davetliler  başkanla fotoğraf çektirmek için uzun kuyruklar oluşturdular

Hediye çekilişlerinin yapıldığı davet sonunda şampiyonluk pastası kesildi, Başkan Orman geceye katkılarından dolayı  Ramada Resort Kuşadası &Golf Otel'in Genel Müdürü Murat Üner'e bir plaket verdi.

Gecenin onur konuğu Fikret Orman ise, "Bizim tek işimiz var sizi onore etmek. En azından diğer rakiplerimizi üzmeden mutlu olabilmek. Zor günlerden geldik. O zor günleri hep beraber yaşadık. Beşiktaş'a inanan bizler, hepimiz bu ailenin ferdi olarak büyük mücadelelerden buralara geldik. Amacımız bunu devam ettirilmek. Daha önümüzde çok yapacağımız iş var. En önemlisi Beşiktaş ilkelerinden sapmamak. Beşiktaşlı mütevazıdır, şımarmaz, her yaptığı hareketi Beşiktaş'a uygun yapar. Tüm yaptığımız çalışmaları bu prensiplere göre yapıyoruz. İnşallah bu pazar günü süper kupa ile lige başlıyoruz. Sonraki hafta da lig başlıyor, hep beraber güzel ve zor bir yolculuğa başlayacağız. Güzel bir sonuca ulaşacağımızdan ben eminim bunun için birbirimize kenetlenmemiz gerekiyor" dedi.

Fikret ORMAN, organizasyonun muhteşemliğinden dolayı, geceden erken ayrılmayarak sabahın ilk ışıklarına kadar taraftarlarla birlikte eğlendi ve Başkan Fikret ORMAN taraftarıyla birlikte mikrofonu eline alarak Beşiktaş Marşı söyledi. Nice Şampiyonluklara

 

 Beşiktaş Başkanı Fikret ORMAN                                         Erez Eğilmez, Murat Üner

Murat ÜNER & Fikret ORMAN

 Erez Eğilmez, Nurşen Köle, Murat Üner

Murat ÜNER & Fikret ORMAN

Kuzeni Gülşah Şebnem Özköse, Fikret Orman