Hoşgeldiniz 23 Haziran 2018 Cumartesi

MÜSİAD Serdivan’da üyeleriyle buluştu

19 Mayıs 2017 | Haberler
Her hafta üyeleriyle Yaşar Coşkun Başkanlığı’nda kahvaltılı toplantıda bir araya gelerek, yönetim kurulu toplantısını gerçekleştiren MÜSİAD Sakarya Şubesi; bu hafta Kadir Tecelli’nin misafiri olarak, Serdivan İlçesi’ndeki üyeleriyle buluştu.


 Her hafta bir üyesine misafir olan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, bu hafta ise Şube Üye İlişkileri Komisyonu Başkanı ve STK Makine Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Tecelli tarafından Serdivan Seyr-i Bahçe’de ağırlandı. Bu hafta Serdivan İlçesi’ndeki üyeleriyle buluşan Şube Başkanı Yaşar Coşkun; haftalık yönetim kurulu toplantılarını her hafta ayrı bir ilçede gerçekleştirerek, o ilçede işyerleri bulunan üyeleriyle buluştuklarını ve istek, sıkıntı, sorun ve görüşlerini yerinde dinlediklerini söyledi. Başkan Coşkun, toplantıda bir önceki hafta çerisindeki çalışmaları değerlendirerek, önümüzdeki hafta içerisinde yapmayı planladıkları projeler hakkında da yönetim kurulu üyeleriyle karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Kaymakam Çatmadım’a ziyaret

Ardından Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikteSerdivan Kaymakamlığı’na geçen Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun; Kaymakam Muhsin Çatmadım’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette; MÜSİAD çalışmaları hakkındaKaymakam Çatmadım’a bilgi veren Başkan Coşkun; STK’lar hakkında kısa sohbet etti.Kaymakam Çatmadım’da,  MÜSİAD Sakarya Şubesi’ninkendisine yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi.