Hoşgeldiniz 23 Haziran 2018 Cumartesi

DİKMEN HAZAL EMLAK ve ORMAN İŞLETME FİNALE

19 Mayıs 2017 | Spor
13. Geleneksel Hendek Kaymakamlık 15 Temmuz Şehitleri Futbol Turnuvası yarı final karşılaşmasında ilk maç Dikmen Hazal Emlak ile Pırıltı Anaokulu karşılaştı.


 Karşılaşmanın 18.Dakikasına kadar her iki takım orta saha mücadelesi şeklinde bir birlerini denediler 19.Dakikada Dikmen Hazal Emlak geliştirdiği atakta Orhan’la gol buldu 1-0 20.Dakikada Erkan Polçumcu  ile gol kazanan Dikmen skor 2-0 oldu 21.Dakikada Pırıltı Anaokulu’lundan Alaaddin Kırmızı Kart ile oyun dışı kaldı.25.Dakikada Orhan bir kez daha topla buluştu ilk yarı 3-0 Dikmen Hazal Emlak’ın üstünlüğüyle kapandı.

İkinci yarı daha tutuk oynayan Dikmen Hazal Emlak oldu rakibi Pırıltı Anaokulu 6 Kişi kalmasına rağmen daha atak olan taraf oldu35.Dakikada Hakan’la kazandığı gol ile skor 3-1 oldu.

Ataklarını sıklaştıran Dikmen Hazal Emlak 48.de Erkan Polçumcu 55.ve 60 Dakikalarda Orhan ile kazandığı gollerle maçtan 6-1 galip ayrılarak finale çıkan ilk takım oldu.

Karşılaşmalara seyircilerin ilgi göstermesi bayan seyircilerin bir hayli fazla olması dikkatlerden kaçmadı Final Karşılaşması Pazartesi saat19.00.da Hendek Orman işletme sahasında Dikmen Hazal Emlak ile Hendek Orman işletme arasında oynanacak.

3-4 Maçı ise yine Hendek Orman işletme sahasında saat 18.00 de Pırıltı Anaokulu ile Yeşilyurt Korkut Mobilya arasında oynanacak.

Dikmen Hazal Emlak:6

Pırıltı Anaokulu:1

Saha: Hendek Orman İşletme

Hakem: Fatih Altuntaş

Dikmen Hazal Emlak: Bülent, Orhan, Kadir, Erkan Polçumcu, İdris, Erkan Güreli,Ercan, Mustafa, Hasan, Fahrettin, Adem,Ceyhun,İrfan,Gürkan

Antrenör: Mehmet Asan

Pırıltı Anaokulu: Bertan, Akif, Alaaddin, İhsan, Fatih Bayram, İdris, Hakan, Fatih Şenol, İbrahim, Recep, Mehmet, Mustafa

Antrenör: Soner Kır

Goller: Dk 19-25-55-60 Orhan Dk 20-48 Erkan Polçumcu(Dikmen Hazal Emlak) Dk 35 Hakan(Pırıltı Anaokulu)

Kırmızı Kart: Dk 20 Alaaddin (Pırıltı Anaokulu)

ORMAN İŞLETME FİNALE ADINI YAZDIRDI 3-0

13. Geleneksel Hendek Kaymakamlık 15 Temmuz Şehitleri Futbol Turnuvası yarı final ikinci karşılaşmasında Orman İşletme ile Yeşilyurt Korkut Mobilya karşı karşıya geldi.

Karşılaşmanın ilk yarısı karşılıklı ataklarla başladı her iki takımda gol için çabalasa da ilk yarıda gol atma başarısı gösteremeyince ilk yarı 0-0 bitti.

İkinci yarının 45.Dakikasına kadar orta saha mücadelesi şeklinde geçti 46.Dakikada Orman İşletme geliştirdiği atakta Hüseyin ile kazandığı gol ile 1-0 Öne geçen taraf oldu.

53.de Özgür 54 Hüseyin ile gol kazanan Orman İşletme maçtan 3-0 galip ayrılıp finale çıkan ikinci takım oldu.

Orman İşletme:3

Yeşilyurt Korkut Mobilya:0

Saha Hendek Orman İşletme

Hakem: Fatih Altuntaş

Orman İşletme: Selim Ertuğrul, Sezgin, Fatih, Mesut, Özgür, Hüseyin, Özkan, Recai, Cemil, Mehmet, Selim Özbayrak, Serkan, Ali, Onur

Antrenör: Sami Bağdatlı

Yeşilyurt Korkut Mobilya: Aydın, Nurbay, Lokman, Bayram, Vahdettin, Fatih, Mustafa, Ali, Bülent, Selçuk

Antrenör: Mutafa Aşıkoğlu

Goller: Dk 46-54 Hüseyin Dk 54 Özgür(Orman İşletme)

Kadir KAZIN/HENDEK