Hoşgeldiniz 23 Haziran 2018 Cumartesi

Nilgün Belgün, AVON Temsilcilerinin peşinde!

18 Mayıs 2017 | Ekonomi
AVON,doğrudan satış sektörünün en önemli değerlerinin başında gelen temsilcilerine sunduğu faydaları, “Nilgün Belgün Kimin Peşinde?” serisiyle anlatıyor.

 Hayallerinin peşine düşen AVON Temsilcilerini kameramanı ve “ajanı” ile izleyen Nilgün Belgün Avon dünyasını keşfediyor. Nilgün Belgün Avon Temsilcilerine hem beklemedikleri anlarda bağlanarak mini röportajlar gerçekleştiriyor hem de temsilcilerin bugüne kadar elde ettikleri toplam faydalara ilişkin ilginç verileri paylaşıyor.

Buna göre son 5 yılda 50’den fazla AVON Temsilcisi, bir olimpik yüzme havuzunu dolduracak kadar araba kazanırken, AVON bir yılda İstanbul’da evlenen çiftlerin tamamına yetecek kadar çeyizlik eşya hediye etti. Dünyayı dolaşma fırsatı yakalayan temsilciler binlerce kilometre kat ederek, harika anılar biriktirdi. Avon Temsilcileri kazandıkları hediyelerin yanı sıra aynı zamanda Meme Kanseri ve Aile İçi Şiddet İle Mücadele projelerinde yer alıyor, sadece  kendilerine değil çevrelerindeki tüm kadınlara değer katıyorlar.

“Nilgün Belgün Kimin Peşinde” videolarına aşağıdaki linklerden ulaşılabiliyor:

 

 AVON Hakkında:

 

AVON 131 yıldır güzelliği, yeniliği, iyimserliği, hepsinden öte kadını gururla temsil eden bir şirkettir.  AVON, AVON Color, ANEW, AVON Care, Skin-So-Soft ve Advance Techniques gibi yakından tanınan ve sevilen markalara sahiptir. AVON ürünlerini, dünya genelinde 6 milyon bağımsız AVON Satış Temsilcisi tarafından yaklaşık 70 ülkede tüketicilere sunar.

 

AVON, ürünlerinde, tüketicilerinin kalite, güvenilirlik, iş sağlığı ve güvenliği, çevre yönetimi beklentilerini karşılayabilmek için sıkı kalite kontrol prosedürleri uygular ve bu uygulamaları Uluslararası Kalite Standartlarına uygun olarak yönetir.