Hoşgeldiniz 23 Haziran 2018 Cumartesi

Büyük Kulüp'te Büyük Toplantı

17 Mayıs 2017 | Etkinlikler
Büyük Kulüp Sosyal Tesisleri'nde muhteşem şovlar eşliğinde gerçekleşti.

 Master of Ceremony'liğini sunucu Neslihan Maltepe'nin gerçekleştirdiği, Rize Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından her yıl düzenlenen ve Karadeniz’in seçkin isimlerini buluşturan “Rize Vakfı Geleneksel Balosu” 07.Mayıs 2017'de Kadıköy Çiftehavuzlar Büyük Kulüp Sosyal Tesisleri'nde muhteşem şovlar eşliğinde gerçekleşti. 

 

Sanatçı Behzat Gerçeker ve ENBE Orkestrası’nın sahne aldığı gecede, Rize Vakfı Yönetim Kurulu üyesi tekstilci işadamı Özcan Sümer tarafından hazırlanan ‘’Kaçkarın Türküsü’’ defile organizasyonu Nesprodüksiyon tarafından yürütüldü. Koreograf Asil Çağıl’ın yönettiği defilede ünlü manken Sema Şimşek baş manken olarak yer aldı. 

 

Mesut Yılmaz, Orhan Keçeli, Müzeyyen Keçeli, Mahmut Ekşi, Pınar Türenç ve Tufan Türenç, Abdürrahim Albayrak gibi birbirinden seçkin 500 civarında davetlinin katıldığı balo, Rize Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından eğitime destek amaçlı organize edilip bu anlamlı geceden elde edilen gelirle ülke genelinde yüzlerce gence karşılıksız eğitim bursu verilecek.

 

 Her yıl bu duyarlı politikayı kendine misyon edinen Rize Vakfı başta Yönt.Kur. Başk. Sn.Orhan Keçeli olmak üzere, Mahmut Ekşi ve tüm kıymetli Yönt. Kur. Üyeleriyle ve Vakıf Müdürü  Yılmaz Ekşi, Vakıf Genel Sekreteri  Serpil hanımın emekleriyle muhteşem bir yardım ve balo gecesine daha imza attı.