Hoşgeldiniz 21 Nisan 2018 Cumartesi

"Sağlam Estetik" ve güzellik birleşti

12 Mayıs 2017 | Ekonomi
Başarılı sunucu Neslihan Maltepe basına kapılarını açan 2017 İstanbul Autoshow'da yine başarılıydı


 Türkiye’de 2007 yılında Şahsuvaroğlu güvencesiyle satışa sunulmaya başlayan  SsangYong, XAVL konseptinin müthiş basın lansmanın sunuculuğunu gerçekleştirdi.  Cenevre Otomobil Fuarı’ndan sonra dünyada ilk kez 2017 İstanbul Autoshow Fuarı’nda otomobil severlerin beğenisine sunulan XAVL'in müthiş basın lansmanında, SsangYong ve DFSK Genel Müdürü Bahadır Gören SsangYong'un yeni konsept aracı XAVL hakkında önemli bilgiler verdi. Zinde, Özel ve Premium ürün geliştirme felsefesine dayanan SsangYong XAVL, yolcuları ile duygusal bağ kuran, kullanıcı dostu bir temele dayanıyor. Markanın gelecekteki büyümesine katkıda bulunacak bu stratejik model; sert, maskülen görünümlü ve orijinal bir SUV konsepti ile sunuluyor.

İlhamını 1990'lı yılların ikinci nesil klasik Korando'sundan alan SsangYong XAVL, yedi bağımsız koltuk ile geniş iç hacim sunarken, gerçek off-road kabiliyetini, çok amaçlı bir MPV'nin pratikliği ile birleştirerek, orta boy SUV için farklılaştırılmış bir rol üstleniyor. Sert ve maskülen dış tasarımının aksine, XAVL modelinin iç mekanında konforlu ve hassas bir ortam yaratılmış, sofistike, ince aydınlatma ile geniş ve çağdaş bir alan geliştirilmiştir.

SsangYong XAVL'nin tasarımı, doğada bulunan güç ve dinamizm ile SsangYong'un ‘Nature- born 3Motion’ tasarım felsefesinden esinlenerek oluşturulmuş ‘Dynamic Motion’ kavramını temsil ederken; markanın "Sağlam Estetik" tasarım dili, güçlü ve maskülen görünümlü bir SUV yaratmak için dinamik ve hacimli bir tarzla ifade ediliyor.