Hoşgeldiniz 23 Haziran 2018 Cumartesi

KAMPÜSTE SAPANCA MYO

10 Mayıs 2017 | Spor
Tam iki ay boyunca 23 takımın mücadelesi Kampüs Arenada sürdü bu mücadelelerde Türkiye liglerini kıskandıran Futbol ziyafeti final maçları ile sona erdi.


 Üçüncülük ve dördüncülük kapışmasında üstünlüğü baştan sona elinde bulunduran Kırkpınar Tur.MYO farklı bir sonuçla İlahiyat Fakültesini yenerek 3.lük kupasını alırken İlahiyat Fak. dördüncülük kupasının sahibi oldu.

Final tam bir karnaval havasında oynandı öne geçen Teknolojik ayaklar Sapanca’nın ikici yarıdaki üstünlüğüne son dakikalarda boyun eğince şampiyonluk kupası Sapanca’ya Teknoloji Ligi ikinci bitirdi.

ÖĞRENCİ LİGİ FİNAL MAÇ SONUÇLARI

İlahiyat Fak.:1                                  Kırkpınar Tur. MYO: 5

Saha               : Kampüs Arena                               Hakem: Furkan Kocayıldız

İlahiyat Fak.:Emre** Sinan** Emre Y.** Eyüp** Mehmet** Furkan** Abdulkadir** Halil** Ali** Levent** Abdullah** Melih** Usame**

Antrenör: Mustafa Baycu

Kırkpınar Tur. MYO:Muhammet** Alper** Oğuzhan** Ömer** Emirhan** Hakan** Hami** Onurcan** Can** İlker** Görkem** Fırat**

Antrenör: İsmet Bahadır

Goller:İ. Hami Doruk (35-70.dk Kırkpınar Tur. MYO), Alper Şimşir (45.dk Kırkpınar Tur. MYO), Emirhan Kölekçi (55-60.dk Kırkpınar Tur. MYO), Ali Kılıç (40.dk İlahiyat Fak.)

Sarı Kart:

Kırmızı Kart:

KIRKPINAR TUR. MYO ÜÇÜNCÜ İLAHİYAT FAK. DÖRDÜNCÜ

            İlk yarım saat gol sesi çıkmadı ama sonrasında Kırkpınar Tur. MYO birbirinden güzel tam beş gol atarak SAÜ Öğrenci Ligini 3.lük ‘le tamamlarken 4.lük kupası Baycu ve ekibinin oldu.

Teknoloji Fak.: 1                              Sapanca MYO: 2

Saha: Kampüs Arena                      Hakem: Uğur Muslu

Teknoloji Fak.:Suat*** Ahmet*** Burak*** Kaan*** Yaşar*** Ferhat*** İbrahim*** Kerim*** Murat*** Eren*** Hüseyin*** Tunahan*** Serkan***

Antrenör: Hüseyin Kahraman

Sapanca MYO: Enes*** Oğuzhan*** Melih*** Eymen*** Furkan*** Polat*** Bahadır*** Alihan*** Serhat***

Antrenör: Zeki Tan

Goller: Burak Çayır (25.dkTeknoloji Fak.), Furkan Bavuk (50.dk Sapanca MYO), Niyazi Polat Çakmakçı (88.dk Sapanca MYO)

Kırmızı Kart:

SAPANCA MYO ŞAMPİYON TEKNOLOJİ FAK. İKİNCİ

            Tam bir final maçı ve tribünler her iki takımın Öğrenci Ligi finaline yakışır bir mücadele izledi. Top oynayanlar kadar tribünlerin heyecanı da görülmeye değerdi. Önce 25.dakkada Teknoloji Burak’la öne geçti. Furkan Sapanca adına 50.dakikada buna cevap verdi ardından ilerleyen zamanda uzun süre gol çıkmadı tam penaltılara gidecek derken “Kampüs Arenanın “ yıldızı Niyazi Polat Çakmakçı 88’de topu filelerle buluşturdu ve Sapanca MYO 2016 yılında olduğu gibi 2017 yılında da Şampiyon oldu.